Robart Lazer Kesim Makinası

Galvo Lazer, Galvo Lazer Fiyatları, Lazer Kesim

Robart Lazer Kesim Makinası

Kasım 24, 2018 GALVO Lazer Haberleri 0

Robart Lazer Kesim Makinası

Robart yeni LM serisi Lazer Kesme Makinası yeni sistem hareket mekanizması ve dizaynı ile performans ve hassasiyetini en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Makinanın çalışma alanı endüstriyel olarak dizayn edilmiştir. 2100 X 3100 mm ebatlarındaki malzemeler için tam plakada tek seferde kesim imkanı sağlanmaktadır.

 

Class 4 üstü açık sistem olarak tasarlanan Yeni LM Serisi, malzeme yükleme ve boşaltmada çok daha seri işler yapmanıza olanak sağlar. Makinede kapalı lazer ışın yolu saatte 15000 m3 vakum emiş sistemi ve malzeme kalınlığına göre otomatik Z Eksen Fonksiyonel Kafa özelliği ile kullanıcılarına kolay, temiz ve güvenilir bir ortamda çalışma imkanı sağlar.

 

Yeni LM Serisi Makinamızda kesim kalitesini ve performansını arttırmak için Dünyanın en iyi CO2 lazer tüpü olan ALMAN ROFIN tüpleri kullanılmaktadır.

 

Yeni LM Serisi Lazer Kesim Makinası lazer ünitesinin köprüde taşınmasıyla tüm tablada eşit kesim performansı olanağı sağlamaktadır.

Uygulama alanları; Pleksiglas, Ahşap, Plastik ve türevleri, Deri, Kumaş vb. malzemelerin kesimlerinde birçok sektörde kullanılmakta ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Lazer kesim makinası,
lazer kesim makinesi,
lazer kesim makinası,
lazer kesim makina fiyatları,
lazer kesim makine fiyatları,
Lazer Kesim Makineleri,
Lazer Kazıma Makineleri,
Lazer kesim makinesi,
Lazer kazıma makinesi,
Lazer kesim, Lazer kazıma,
CO2 Lazer Kesim Makinesi,
robart lazer,
mdf lazer kesim,
pleksi lazer kesim,
galvo lazer,
galvo lazer fiyatları,

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir