Robart Galvo Lazer Fiyatları

Galvo Lazer, Galvo Lazer Fiyatları, Lazer Kesim

Robart Galvo Lazer Fiyatları

Aralık 25, 2018 GALVO Lazer Haberleri Galvo Lazerler 0

Robart Galvo Lazer Fiyatları

En ucuz En Kaliteli Galvo Lazer Alişveriş

Erdoğan ÇELİK

Neden ROBART  Galvo Lazer ?

1. ince ışın kalınlığı : 0,2 mm kadar ince ışın kalınlığı ile dünyada tek kesim kalitesi yüksek galvo lazerdir. Deri, kumaş , plastik, kağıt, pleksi, ahşap mdfvs sadece robart  galvo lazer  çalışma alanının tamamında kesim makinası olarak kullanılır.

2. Geniş alan çalışma yeteneği ; Sadece ROBART  galvo lazer çalışma alanının tamamında kesim yapan galvo lazerdir. Yabancı menşeili makinaları 1500×1500 cm alanda kesim ve markalama yapabilen  galvo lazer diye satsalarda 50-60 cm den daha büyük alanda kesim yapamazlar.

3.Robart galvo lazerler  Yüksek hızda galvo lazer markalama yapabilmekte ve yüksek kalitede yapabilmektedir. Yabancı menşeili makinaları satarken sizlere verdikleri hız 60.000 mm/Sn diye sizi ikna etmeye çalışırlar bilmezlerki verdikleri hız saniyede 6.km yaptığını o hızda ürün üzerinde hiçbir etkisi olmaz.

Galvo lazer fiyatları

– Galvo lazer fiyatı yada galvo lazer fiyatları oldukca değişkendir. 30.000 euro civarındada bulabirirsiniz. 300.000 euro gibi de galvo lazer bulabilirirsiniz. 30.000 euro olan bir galvo lazer cam tüplü, analog galvonometre (galvo motor) ve tek mercekli, yada theta merceklidir.(theta lens focusing)

Galvo lazerde ne yapacağınız çok önemlidir. Eğer küçük alanlarda markalama yapacaksanız theta lens ile 240x240mm kadar galvo lazer kullanabilişrsiniz. Eğer kaliteside yüksek olsun istiyorsanız Robart  lazer, yada robartgalvo lazer tercih edebilirsiniz.

Galvo lazer nedir

galvo lazer

– galvo lazer nedir sorusuna en iyi cevap markalama lazer makinesi olarak tanımlayabilirsiniz. scanning head laser olarak adlandırılır.

Galvo lazer otomasyonlu sistemler sayesinde kesim yapar hale geldi. içerisinde mükemmel bir optik sistemi ile 3 mm ye kadar endüştriyel olarak  ametal ürünleri kesebilen robart galvo lazerler üretildi. Artık tüm endüstriyel galvo lazer kullanma gereksinimi bulan firmaların çözüm kaynağı olmaya başladık.

galvo lazer

Galvo lazer satılık

– Satılık robart lazer arıyorsanız robart galvo lazer sizlere çözüm üretecektir. Satılık galvo almak için üretim talebinizi net olarak ölçmeniz

gerekir. Ayrıca ileride talep edilmesi gereken ürünleride yapabilecek bir özelliğe sahip olması gerekmektedir.Geniş ebat ve yüksek kalite sizin bu cihazdan uzun yıllar para kazanmanıza neden olacaktır

galvo lazer

Galvo lazer

– Galvo lazer makina fiyatları daha önceden belirttiğim gibi çok değişkenlik gösterir. Uygun bir galvo lazer arıyorsanız şunu unutmayın! hiç bir teknoloji yetenekleri, kalitesi, uzun ömürlü kullanım zamanı gibi faktörleri azaltmadan daha ucuz olamaz. Sadece küçük bir alanda markalama yapacaksanız metal tüplü theta lens kullanılan 240×240 mm alanda kullanılan Robart  2 axis bir galvo lazer tercih edebilirsiniz. Ama işiniz profesyönel bir cihaz almak istiyorsanız

ROBART  Galvo Lazer yada WoodART Galvo lazer tercih edebilirsiniz.

galvo lazer fiyat

– ROBART  lazer fiyatları ; diğer galvo lazerlere oranla uygun olarak satılmaktadır.. Ama sadece kullanım ömürlerine baktığınızda Robart galvo lazer fiyatı çok daha uçuza gelecektir. Robart  lazer fiyatları  ömrüne göre çok daha ekonomiktir. İlk satılanROBART  galvo lazerler bile halen aynı teknoloji ile kullanılmaktadır

16 yıldır kullanılan robart  lazer ve halen çalışır durumda üretim yapıyorsa bu cihaz size çok kazanç sağlamış demektir. Şunu söylemek isterizki hiçbir galvo lazerRobart  lazer kadar uzun ömürlü olmamıştır. En iyi haliyle diğer galvo lazerler 3 ila 5 yıl gibi ömürleri olduğunu ve teknik servis ve yedek parça fiyatlarının çok pahalı olduğunu piyasadan öğrenebilirsiniz.

– Sahibinden satılık galvo lazer ; arıyorsanız bilmeniz gereken aradığınız galvo lazer Robart  galvo lazer değil ise,satan firma yabancı menşeili galvo lazerini memnun olmadığından ,servis ve yedek parça fiyatları yüksek olduğundan satıyor olabilir.

Fakat Robart  lazer bulmuşsanız bilinki şanslısınız. Robart  galvo lazer ikinci el olarak fiyatları oldukça yüksektir. Nedeni ise çok uzun ömürlü olması ve kolay kolay kimsenin satmamasıdır. Piyasada galvo lazer 2 el alacaksanız robart  lazer almanızı tavsiye ederiz. Yabancı menşeili galvo lazer alanlar ikinci el olarak fiyatları oldukca değer kaybeder.

– İkinci el galvo lazer fiyatları ; için bizi  aramanızı ısrarla öneririz. Eğer galvo lazer fiyatları çok ekonomik ise mutlaka bir nedeni vardır.

– Galvo Lazer ikinci el ; olarak tercihiniz mutlaka robart galvo lazer olmalı. kalitesi düşük bir yeni galvo lazer yerine kendini dünyada kanıtlamış robart galvo lazer tercih etmeniz süpriz yaşamamanızı sağlar.

Galvo lazer robart ; Robart lazer artık galvo lazer olarak piyasada kendini kanıtlamış tek galvo lazerdir. Hatta galvo lazer + lazer kesim makinası olarak düşünebilirsiniz.

Galvo lazer ahşap ; Robart galvo lazer ahşap kesim ve galvo lazer ahşap markalama olarak mükemmel bir lazer makinasıdır. İki ayrı kategoride değerlendirmek lazım

1-Robart  galvo lazer ahşap mobilya sektöründe kullanılmakta ve bir çok üretici ve fason üretim yapan firmalar robart galvo lazer ile mobilya dekorasyonu yapmaktalar.

Sunta lam, mdf lam, ahşap kaplama, pvc balon kaplama, cam & ayna, lake, akrilik levha, pleksi akrilik gibi meteryallerin üzerine yüzey galvo lazer markalama ve

galvo lazer kazıma işlemleri yapmaktalar.

2. Kullanım ise galvo lazer ahşap kesim objeler. ahşap lazer kesim magnet, lazer kesim ahşap hediyelik ürünler yapabilirsiniz. Ahşap lazer kesim ürünler, mdf lazer

kesim objeler,lazer kesim ahşap süsler için robart  galvo lazer kullanabilirsiniz.

– galvo lazer; galvo lazer anlamı nedir; galvo lazer sistemi

– robart  lazer 2 el ; robart  lazer 2. el arıyorsanız mutlaka aramanızı rica ederiz. Yapacağınız işin tanımına göre sizlere iyi bir ikinci el robart  lazer önerelim.

genellikle 2. el robart  lazer satan firmalar yeni model almak istediklerinden dolayı satmaktadır.Robart  galvo lazerler modeli genellikle uzun yıllar aynı model olarak

satışı yapılır.

– Satılık Robart  lazer

Robart  lazer fiyatları ; Robart  lazer fiyatları çalışma alanına göre, lazer güçlerine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kesime yönelik almak istiyorsanız

Robart lazer kesim  modeli tercih edebilirsiniz. Lazer kesim ve markalama olarak bir çözüm arıyorsanız Robart  galvo lazer tercih edebilirsiniz.

Galvo lazer ile şal kesimi ; Galvo lazer ile şal kesimi, lazer kesim elbise , nakışcılar için aplike kesimi yapılabilmektedir. Özellikle yeni model Robart  galvo lazer

ile 1600×1200 mm alanında tek seferde kesim yapabilmektedir. Halen Robart  galvo lazer şal kesimi yapan firmalar Robart lazeri kullanmaktalar. Özellikle ortadoğu pazarında halen galvo lazer şal kesimi kullanmaktalar. Sadece kesim olarak değil ; şal üzerine delikli desenler, resim kazıma, logo markalama gibi işlemlerde kullanılmaktadır.

Galvo lazer ahşap markalama ; Robart WoodART  Galvo lazer markalama ile mobilya sektöründe ahşap ve mobilya malzemerinde yüzey lazer markalama ile dekorasyon yapmaktadır.

Galvo lazer ahşap markalama ile masa , sandalye üzerine engraving, tarama, ahşap yakma, ahşap lazer işleme gibi işlemleri yapabilmektedir. En önemli kullanım alanı ise ;ahşap hediyelik eşyaların üzerine kişisel ürün için lazer isim yazma, lazer logo lazıma, lazer kesim ahşap kutu imaltı ve üzerine dekor kazıma yapabilmektedir.

Galvo lazer deri kesim ; Robart  galvo lazer deri kesimizde kesinlikle rakipsizdir. İnce ışın çapı ile beyaz deri kesimi bile is yapmadan, kenarları karartmadan otomasyonlu galvo lazerler ile kesim yapmaktatır. Ayakkabı sektöründe 200 adet yaklaşık Robart galvo lazer ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda galvo lazer kesim istanbul zeytinburnunda işleme firmalarıderi konfeksiyon sektöründe kullanılmaktadır. Ayrıca galvo lazer deri kesimi ile etiket, kemer, çanta, cüzdan imalatında Robart  galvo lazer deri kesim kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir