Galvo Lazer Fiyatları

Galvo Lazer, Galvo Lazer Fiyatları, Lazer Kesim

Galvo Lazer Fiyatları

Nisan 8, 2019 GALVO Lazer Haberleri galvo lazer sahibinden Galvo Lazerler 0
galvo-lazer-markalama

Galvo lazer satılık araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. 18 yıllık galvo lazer tecrübemiz ile artık galvo lazerin hangi işi yapacaksanız ona göre konfigüre edebiliyoruz. Eğer mobilya çalışacaksanız geniş ebat ve markalama hızı yüksek olan makineye ihtiyacınız var.

Galvo lazerin optiklemeleri buna göre yapılmalı , tek seferde geniş alan markalama yapabilmeli, Eğer satılık sahibinden galvo lazer arıyorsanız bizlerden yardım talep edebilirsiniz. 2. el galvo lazer fiyat yada fiyatları çok değişkenlik gösterir.  galvo lazer piyasadan ikinci el olarak bulmuş iseniz bize danışarak  alabilirsiniz. Bizden bakım ve kurulum için destek isteyebilirsiniz.

Galvo lazer kesim işinde kullanacaksanız yeni modelleri önermekteyiz. Son zamanlarda  3mm ahşap lazer kesim objeler imalatı yapılmakta, burada  galvo lazerin üstünlüğü hemen öne çıkmaktadır. Galvo lazer hem markalama hem kesim yapabilen mükemmel bir  lazerdir.  Ayna pleksi kesim olarak nikah şekerleri, hediyelik eşya, magnet gibi pleksiden objeler kesimi yapılmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir